Hakkımızda

TAP İNŞAAT A.Ş. HAKKINDA

Yuvanızın içerisinde son teknoloji ve modayla donatılmış geniş yaşam alanları sunan, dışarısında ise kendinizi doğayla baş başa hissedebileceğiniz şehrin stres ve karmaşasından uzak, mutluluk ve huzur bulduğunuz, konutlar üretmek hedefini benimsemiştir. Bunun için sektörde geçirdiğimiz uzun yıllardan oluşan tecrübelerimize ve hayallerimize güveniyoruz. biliyoruz ki bütün başarılar hayal kurmakla başlar biz mutlu yaşamlar için kurduğumuz hayalleri çok çalışarak gerçekleştiriyoruz.

Uzman proje kadromuz ve bu projeleri sahada en iyi şekilde uygulayan tecrübeli çalışanlarımızla konutta geleceğe yön veriyoruz.

Satış kadromuz sadece ürünü size pazarlamak için değil, satın aldığınız ürünleri kiraya verirken veya satmak istediğinizde de yanınızda olmak için çalışmaktadır. Konutta huzurunuzun mutluluğunuzun başınız ağrımadan yapacağınız yatırımlarınızın en doğru en ve dürüst adresi…

VİZYON

İnsan ve tabiat odaklılığı daima üst seviyede tutarak; inşaat sektöründe saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimi artırarak sürdürmek.Verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği açısından global standartların üzerinde bir çaba sergileyerek sektörün örnek aldığı bir marka olmak. Her ailenin yüksek hayat standartlarında yaşamaya hakkı vardır düşüncesiyle lüks konforlu ve ulaşılabilir fiyatlı konut projeleri yaparak sürekli müşteri memnuniyeti sağlayabilmek. Çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektörünün sadece beton yığını üretmekten daha önemli sorumlulukları olduğunun bilincinde sürdürülebilir yaşama katkıda bulunmak.

MİSYON

Sektördeki 15 yıllık birikimimizle, bölge ve ülke ekonomisine, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeler üreterek yatırımcı ve üretken kimliğimizle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak. Modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek. Her zaman yaptığı her işte güven duyulan bir marka olmanın sürdürülebilirliğini sağlamak.